Laminacja brwi i inne metody ich stylizacji!

Laminacja brwi jest ostatnio jednym z popularniejszych zabiegów, jeśli chodzi o ich stylizację, powoli wypiera zabiegi samej henny i regulacji. 
Dla kogo jest ten zabieg i na czym on polega? 
Początkowo zabieg laminacji znał każdy ze wzlędu na zabieg laminacji rzęs, czyli niczego innego jak ich lifting/podkręcenie, co było świetną alternatywą dla osób, które nie mogły lub nie chciały nosić rzęs przedłużanych. 
I jakiś czas temu ktoś wpadł na pomysł by robić to samo z brwiami! 
Laminacja jest niczym innym jak kształtowaniem włosa w odpowiednim kierunku. Idealnie sprawdzi się dla osób, które swoje włoski na brwiach mają bardzo niesforne, rosnące w różnych kierunkach, opadające. Dla osób, które optycznie chcą pogrubić swoje brwi wyczesując je w górę (jeśli Twoim brwiom brakuje objętości od dołu, przez wieloletnie wyrywanie ich to niestety laminacja niewiele pomoże). Włoski po zabiegu można wyczesywać na gładko lub zdecydowanie bardziej je nastroszyć jak na poniższym zdjęciu:

Na zdjęciu nasza klientka w brwiach po laminacji, polecamy jej profil na IG @karola_franek
Pełny zabieg laminacji brwi obejmuje ich kształtowanie, regulację, farbowanie henną(farbki w paście - nie wykonuje się tego zabiegu z henną pudrową, ją można wykonać kilka dni później) i odżywianie tzw. botoksem. 
Taki zabieg w naszym gabinecie to koszt 120 zł, w komplecie z liftingiem rzęs 199 zł (zamiast 265) i trwa 45-90 min).
Zabieg przeznaczony jest dla osób, któych brwi są w dobrym stanie, nie poleca się tego zabiegu dla brwi bardzo słabych. 
Efekty laminacji utrzymują się 3-6 tygodni w zależności od sposobu dbania o nie, naturalnego włosa, typu skóry i stanu zdrowia. Nie ma żadnych przeciwskazań by wykonać zabieg na makijażu permanentnym. Zarówno laminację brwi jak i hennę pudrową można też wykonywać kobietom w ciąży, czy karmiącym, ale trzeba pamiętać, że czasem szalejące hormony mają też wpływ na końcowe efekty i trwałość.
Masz swoje brwi pełne i rosnące w dobrym kierunku, a potrzebujesz mocniejszego efektu? Wtedy zdecydowanie polecamy hennę pudrową, która też zafarbuje Waszą skórę. Zabieg henny pudrowej i regulacji to w naszym salonie koszt 80 zł, henny zwykłej z regulacją 50zł. 
Niezależnie czy wybierzesz tylko henne i regulację, czy laminację brwi, pamiętaj, że warto o brwi dbać stosując odżywki do nich lub olejek Brow Henna, które poza samą jakością włosa wpłyną również na ich porost. Produkty takie, możecie również kupić w naszym salonie.Jeżeli Twoje brwi mają dużą asymetrię, masz dość chodzenia co 3-4 tygodnie na zabiegi stylizujące brwi, masz dość codziennego malowania ich, a zależy Ci na dobrym efekcie, najlepszym wyborem będzie makijaż permanentny! 


Masz pytania? Pisz! 
 

Komentarze

Popularne posty