Wracamy!!

Dzień dobry, dzień dobry! Strasznie dawno mnie tu nie było, ale teraz, w tak ciężkim czasie, który nastał z powodu koronawirusa, trzeba to zmienić!

Mój salon Matleena Beauty - recepcja z poczekalnią :) 

Postanowiłam wznowić bloga i zmienić go bardziej na bloga salonowego :) Są tu jacys moi starzy obserwatorzy? Pokażcie się!
Nie wiem, kto z Was śledził moją drogę przez te kilka lat, ale wiele się zmieniło :) Już nie działam sama, teraz mam swój salon Matleena Beauty w centrum Katowic, a do tego zatrudniam kilka wspaniałych osób, z którymi mam przyjemność pracować!
W związku z tym, że mamy więcej czasu teraz na wszystko, umieścimy tu kilka artykułów o pielęgnacji, makijażu, kosmetykach i zabiegach, a także o wszystkim innym, o czym tylko chciałybyście poczytać! 

A teraz po krótce przedstawię Wam mój zespół! Siebie chyba już przedstawiać nie muszę :) 

Angelika Kozakiewicz i Kasia Chmiel - to nasze cudne recepcjonistki, które dbają by wszystko w salonie było dopięte na ostatni guzik!
Aleksandra Żymełka - nasza kosmetyczka, która zajmuje się dbaniem o Waszą skórę, jak również stopy! Ma przeogromną wiedzę i jest pełna pasji!
Kasia Krawczyk - nasza wizażystka i stylistka rzęs i brwi, czasami też bawi się we fryzury, którymi w naszym salonie głównie zajmuje się Monika "Czarna róża" 
Błażej Krenzel  - nasz stylista rzęs i brwi :) Tak tak, mamy do tego u nas mężczyznę! 
Karolina Augustyn - nasza przeurocza i zwariowana stylistka rzęs! Z wykształcenia kosmetolog i podolog, ale to jednak rzęsy skradły jej serce :) 
Martyna Chrobot - nasza stylistka paznokci, tempo i jakość stylizacji to u niej podstawa! A paznokciami wraz z nią zamuje się też u nas Dejzii Zając, która wykonuje u nas też makijaże i stylizację rzęs.
Dawid Goławski - kolejny mężczyzna w naszym zespole! Jest ratownikiem medycznym i zajmuje się u nas wykonaniem zabiegów z osoczem bogatopłytkowym.

Od jutra lecimy z koksem i zaczniemy wypełniać tego bloga naszą wiedzą i umiejętnościami!
Zapraszam Was też na stronę mojego salonu: www.matleena.pl  oraz Fb: Matleena Beauty gdzie możecie zobaczyć nasze prace!

Pozdrawiam, Matleena! 

Komentarze

Popularne posty