MAKE UP ATELIER PARIS paletka T10 i T22

Dzisiaj chciałam Wam pokazać swój nowy nabytek, który mam dzięki współpracy ze sklepem MEKAM - sklep w którym można kupić właśnie m.in. kosmetyki Make Up Atelier Paris i przede wszystkim jedyne miejsce na Śląsku (Zabrze) gdzie można te kosmetyki zobaczyć i przetestować przed zakupem:)
 Do testów dla siebie wybrałam sobie paletkę T10 , której recenzja ponizej :) Paletka T22 to kultowa paletka z matowymi brązami, której recenzji nie będzie, bo była to paletka, którą można było wygrać w konkursie na moim fanpage :) Paletka T22 na pewno będzie się świetnie sprawdzać przy makijażach dziennych, brązowych smoky eyes, modelowaniu oka - a także uważam, że znajdziemy też kolor odpowiedni do podmalowania brwi - jeśli lubimy je w odcieniach brązu:)
Przypominam też recenzję paletki T12 w odcieniach srebra i czerni :)
No ale do rzeczy :) Paletki MAKE UP ATELIER PARIS kosztują 122 zł każda, mamy do wyboru wiele rodzajów paletek z cieniami matowymi, satynowymi, perłowymi itd. Każda paletka to  ma 5 cieni po 2 gramy.
 Ja wybrałam sobie paletkę T10 - opisane w sklepie jako satynowe cienie. Wybrałam ją ponieważ uważam, że będą się te kolory świetnie nadawały do makijaży ślubnych -a sezon już tuż tuż :)
 Cienie w paletce mają różne wykończenie.
Od lewej mamy jasny róż matowy z maleńkimi drobinkami, następnie beżowo-rożowy z dużymi srebrzystymi drobinkami, w środku cień typowo satynowy w kolorze zgaszonego różu, następnie mamy cień lekko perłowy bordowo-różowy(strasznie przypomina MAC Cranberry) i na końcu mamy  ciemny matowy brąz lekko złamany różem.
Poniżej swatche w świetle dziennym i z lampą błyskową, bez żadnej bazy pod cienie:
Cienie są świetnie napigmentowane, kolory wszystkie ze sobą się fajnie łączą, świetne na makijaże ślubne i nie tylko ;) Są dość suche, przez co przy nabieraniu pędzelkiem dość się sypią w paletce, ale na szczęście na oku się nie osypują :) Dobrze wyglądają nałożone i z bazą i bez, natomiast bez bazy cały dzień nie wytrzymują, zaczynają się po jakiś 8 godzinach trochę rolować i znikać.
Makijaże wykonane tą paletką:
Paletka bardzo fajna, na pewno będę często jej używać :)


Komentarze

  1. Ładne te fiolety, jednak w tej cenie wolę dwie Inglotowe paletki które skompletuję sama...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. hej :) pisze jako osoba niezależna. do tej pory ja też uważałam, ze cienie Inglota są ok, dopóki nie zaczęłam pracować na paletkach zmake up atelier... te cienie malują się same,rozcierają sie same, na inglocie aby dobrze wyblendować cień musiałam się namachać tutak kilka pociagnięć pędzlem i masz efekt wow !!! Ich konsystencja i pigmentacja są nieziemskie !!!

      Usuń
  2. kolory idealne! i poręczne opakowania, jak paletka z farbkami ;))

    OdpowiedzUsuń
  3. Słyszałam dużo dobrego o tych produktach. Kolory faktycznie świetne, szczególnie to bordo mi się podoba. Na oku wyglądają genialnie :)
    www.ekaterinakozlova.com

    OdpowiedzUsuń
  4. Kolory piękne ale liczyłam na bardziej kremową formułę. Szkoda bo nie lubię bardzo suchych cieni....

    OdpowiedzUsuń
  5. śliczne te cienie są :)
    pierwszy make up wpadł mi w oko :P
    zapraszam do siebie może nie jest zbyt dużo makijaży i recenzji ale ważne że pisane jest z serca he he

    OdpowiedzUsuń
  6. Piękne cienie bardzo ładnie wyglądają :)

    OdpowiedzUsuń
  7. chcialam kupic beze i brazy ale jak zobaczylam na Tobie te roze i bordo oh bajka zakochalam sie, szkoda ze nie moge kupic obu teraz mam dylemat !!! ty piekna lobuzico ;)

    OdpowiedzUsuń
  8. T10 mi się bardziej podoba, za to T22 ładniej wyglądają na oku :)

    OdpowiedzUsuń
  9. Dwie moje ulubione paletki :) (sama bys zgadła ;) )

    OdpowiedzUsuń
  10. świetna paleta do dziennego makijażu

    OdpowiedzUsuń
  11. piękne odcienie ;) i opakowania ciekawe ;P

    OdpowiedzUsuń
  12. Swietny post i blog;))
    ZAPRASZAMY DO NAS!
    http://crazy-moofos.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  13. Nie moje kolory,ale podobają mi się te paletki :)

    OdpowiedzUsuń
  14. Akcja brwi jest nadal aktualna?:)

    OdpowiedzUsuń
  15. uwielbiam te cienie, mam obydwie paletki! ;) zgadzam się z recenzją

    OdpowiedzUsuń
  16. Kiedy kolejny wpis?

    OdpowiedzUsuń
  17. Bardzo fajne paletki, lubię takie neutralne kolory :)

    OdpowiedzUsuń
  18. Kosmetyki MAP są świetne. Zwłaszcza podkłady, ale ta paletka też jest piękna :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Z góry dziękuje za komentarze. Czytam wszystkie! Jeśli w komentarzu zostało zadane jakieś pytanie odpisuje na nie w tym samym poście. Pozdrawiam :)

Popularne posty